Nauka języków obcych: indywidualnie oraz w grupach

Znajomość języka obcego ułatwia podróżowanie, pomaga w znalezieniu pracy, a także w nawiązaniu kontaktów towarzyskich z obcokrajowcami. Dzięki temu łatwiej zrealizować swoje cele zawodowe oraz osobiste. By osiągnąć sukces na różnych płaszczyznach, warto skorzystać z oferty szkoleń językowych. Prowadzone przez doświadczonych nauczycieli kursy językowe dla seniorów, oraz dzieci i dorosłych  pozwolą nabyć wszystkim zainteresowanym osobom pożądane kompetencje w tym zakresie.

Nauka w szkole językowej

Kursy językowe w szkole Language Pro-Expert są organizowane w formie indywidualnej, jak i grupowej.

Zajęcia trwają od 30 do 90 minut. Wykwalifikowana kadra korzysta z  autorskiego programu nauczania dostosowanego do grupy wiekowej uczestników. Mniejsze dzieci uczą się poprzez zabawę

Nauczyciele duży nacisk kładąc na poprawność językową w mowie i piśmie. Ponadto pomagają rozwijać umiejętności językowe w zakresie słuchania i czytania.

W naszej szkole języków obcych można skorzystać z zajęć, takich jak:

• nauka języka angielskiego,
  • nauka języka francuskiego,
  • nauka języka niemieckiego,
  • nauka języka hiszpańskiego,
  • nauka języka rosyjskiego,
  • nauka języka łacińskiego.

Kursy prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania od A1 do C2.

Specjalistyczne kursy językowe

Pomagamy uczniom przygotować się do egzaminu maturalnego, a studentom w zdobyciu certyfikatów językowych.

Przygotowaliśmy także specjalną ofertę skierowaną do firm i osób poszukujących pomocy w zakresie słownictwa specjalistycznego

• prawniczego,
  • filozoficznego,
  • psychologicznego,
  • branżowego,
  • związanego z naukami przyrodniczymi.

Prowadzimy również zajęcia z literatury, sztuki i historii.